ВОРКШОП «Цифрова політика та місії в програмі «Горизонт Європа»: Чого очікувати від майбутньої співпраці в сферах соціогуманітарних наук та ІКТ?»

14/01/2021 представники НКП Горизонт 2020 при КПІ імені Ігоря Сікорського взяли участь у воркшопі «Цифрова політика та місії в програмі «Горизонт Європа»: Чого очікувати від майбутньої співпраці в сферах соціогуманітарних наук та ІКТ?»

Цей захід проводився в рамках проєкту HubIT («Хаб для підвищення рівня відповідальності та інклюзивності дослідницько-інноваційної діяльності, що здійснюється засобами ІКТ, шляхом конструктивної взаємодії з науками соціогуманітарного профілю»).

Проєкт HubIT є цікавим прикладом “історії успіху” міждисциплінарного проєкту Горизонт 2020 на стику передових комп’ютерних технологій та соціо-гуманітарних наук, оскільки може підказати нетривіальні ідеї для майбутніх переможних проєктів ЄС Горизонт Европа. Ознайомитись з ним детально можна на сайті HubIT.

Теми та питання, які обговорювалися на воркшопі, на нашу думку, важливо враховувати при написанні проєктних заявок. Тому пропонуємо вам конспект цього заходу, укладений його учасницею – експерткою відділу координаціїї міжнародної проєктної діяльності КПІ імені Ігоря Сікорського А. Харченко (завантажити файл, PDF).

 

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)