Як взяти участь

How to participate

Крок 1 – Пошук відповідного конкурсу («колу»)

На порталі учасників Комісія розміщує інформацію стосовно всіх конкурсів у рамках програми «Горизонт 2020» (H2020). Також, ви можете знайти конкурси з попередніх програм (FP7 and CIP). Крім того, доступною є інформація з приводу додаткових конкурсів у розділі «Інші можливості фінансування». Якщо ви вперше подаєте документи і ще недостатньо добре знаєте умови програми, варто прочитати розділ «Електронний посібник H2020». Це допоможе вам підібрати найбільш підходящу за розміщенням та профілем конкурсну програму. До того ж, ви можете проводити пошук, використовуючи ключові слова за темою вашого дослідження та різноманітін фільтри.


Крок 2 – Пошук партнерів проекту або самостійна його подача

Більшість проектів, що фінансуються ЄС є спільними проектами щонайменше трьох організацій з різних країн-учасниць Європейського Союзу та його Асоційованих членів. Пошук партнерів допомагає знайти організації, які б погодилися прийняти участь у виконанні проекту. Також, ви можете залишати в даному розділі свої пропозиції. Оскільки програма H2020 спрямована на розвиток співпраці, на сайті представлено велику кількість можливостей для кооперації з організаціями, країни яких не входять до ЄС. Дослідники з таких країн також можуть прийняти участь в даній програмі.

Також існує можливість прийняти участь в програмі в якості незалежного дослідника, команди чи організації. Такі пропозиції фінансуються грантами Європейської ради наукових досліджень або Асоціацією Марії Склодовської-Кюрі (MSCA).


Крок 3 – Створення персональної сторінки

Якщо ви вже маєте персональну сторінку «ECAS аккаунт», ви можете використовувати її для подачі документів. Вам потрібна лише одна персональна сторінка для будь-яких послуг Порталу учасників.

У випадку якщо ви ще не маєте персональної сторінки, створіть її натиснувши клавішу «Зареєструватись».


Крок 4 – Реєстрація організації

Спочатку перевірте на відповідній сторінці чи є ваша організація зареєстрованою. У випадку якщо ні, ви маєте зареєструвати її, натиснувши «Реєстрація Організацій».

Комісія має електронний список всіх організації, що беруть участь у програмах досліджень та інновацій в ЄС. Це дозволяє ефективно керувати даними організацій та уникнути численних запитів на отримання тієї ж самої інформації.

Якщо ви бажаєте взяти участь у пропозиції, ваша організація має бути зареєстрованою і мати дев’ятицифровий Ідентифікаційний Код Учасника (PIC), що є унікальним для кожної організації, і буде використовуватись Комісією для будь-яких комунікацій.


Крок 5 – Подання проекту на розгляд Комісії

З метою подати власний проект, перейдіть до розділу «Електронна Подача», що знаходиться на сторінці вибраного вами конкурсу. Ви маєте увійти на свою персональну сторінку аби заповнити всі необхідні стандартні форми та відправити ваш проект на розгляд Комісії.

За матеріалами сайту Європейської Комісії

Air Max 95 VaporMax