NoGAP шукає новітні ідеї

logo_smalNoGAP шукає новітні ідеї, які можуть мати стратегічний і істотний вплив на енергетичний сектор в регіоні країн Східного партнерства.
Другий NoGAP захід «The Brokerage Event» проходитиме у Франкфурті на Майні, Німеччина, 16 червня 2015 року. Захід організовано в рамках міжнародної торгової ярмарки «ACHEMA 2015».


«The Brokerage Event» надасть можливості для налагодження контактів, пошуку потенційних співробітників і партнерських компаній, організацій, підприємців та дослідників з різних країн держав-членів ЄС та Східного партнерства. «The Brokerage Event» складається з коротких презентацій і ряду двосторонніх зустрічей, тривалістю близько 30 хвилин кожна. Учать у «The Brokerage Event» матимуть можливість взяти приблизно з 40-50 учасників з держав-членів ЄС та країн Східного партнерства. Ініціаторів обраних пропозицій буде запрошено представити свої проекти і зустрітись з потенційними партнерами.
Запрошуємо вас представити свою компанію чи установу, і технології, які ви хочете запропонувати, або які вам потрібні для подальшї праці над вашою ідеєю, заповнивши форми на http://partnering.pt-dlr.de/nogapfrankfurt2015.
Будуть прийняті пропозиції формату тільки передбаченого NoGAP. Додаткову інформацію про NoGAP і про захід можна знайти на www.no-gap.eu. Щодо будь-яких питань, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з DLR в Німеччині, в якості організатора заходу, або з вашими місцевими партнерами NoGAP!

jackets yeezy

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)