NGI Assure: Конкурс проєктів на участь у зміцненні європейської блокчейн-екосистеми для розбудови Інтернету нового покоління

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 лютого 2021 р. (до 13:00 за київським часом)!

Тип конкурсу: конкурс для фінансування проєктів третіх сторін в рамках дослідницько-інноваційної програми ЄС «Горизонт 2020».

Організатор конкурсу:  консорціум у складі 4 партнерських організацій з 4 європейських країн, який очолює IT-компанія Innovation Engineering (Італія).  Консорціум був заснований з метою реалізації проєкту NGI Assure, який є частиною ініціативи Європейської комісії «Інтернет нового покоління» (Next Generation Internet / ІНП). Проєкт почав діяти у вересні 2020 р. в рамках дослідницько-інноваційної програми ЄС «Горизонт 2020».

Основна мета проєкту NGI Assure:  сприяння розвитку Інтернету нового покоління – тобто людиноорієнтованого  Інтернету, що буде заснований на принципах довіри, безпеки та інклюзії  шляхом зміцнення європейської блокчейн-екосистеми. Останнє полягає у підтримці підпроєктів, спрямованих на розробку структурних елементів ІНП та вирішення ключових проблем, пов’язаних з розробкою, валідацією та застосуванням структурних елементів ІНП.

Підпроєкти, які можуть отримати фінансування в рамках конкурсу

Конкурс передбачає  фінансування технічних науково-дослідних та дослідно-конструкторських підпроєктів, розрахованих на реалізацію протягом 1-12 місяців. Підпроєкти мають бути спрямованими на досягнення конкретних, вимірних результатів, стосуватися будь-якого аспекту довгострокової еволюції Інтернету та відповідати реальним інтересам і потребам сучасних Інтернет-користувачів. Тематика підпроєктів може стосуватися, зокрема, квантово-захищеної криптографії, доповненої інфраструктури відкритих ключів, автентифікації обміну ключами (AKE), консенсусних протоколів, технологій розподіленого реєстру (DLT), блокчейнових та пост-блокченових технологій та ін. (детальний опис тематики конкурсу NGI Assure можна прочитати за посиланням). Типи проєктної діяльності, що можуть бути профінансовані в рамках конкурсу, включають в себе, зокрема:

 • наукові дослідження;
 • проєктування та розробку програмного забезпечення з відкритим кодом;
 • проєктування та розробку апаратного забезпечення;
 • інженерію програмного забезпечення, спрямовану на адаптацію ПЗ до нових сфер застосування або на покращення якості ПЗ;
 • тестування та оцінку надійності ПЗ;
 • створення документації для дослідників, розробників та кінцевих користувачів ПЗ;
 • діяльність зі стандартизації;
 • заходи, спрямовані на розуміння вимог користувачів та вдосконалення зручності використання ПЗ;
 • участь в тематичних конференціях, хакатонах та інших технічних, інформаційних та суспільних заходах;
 • проєктний менеджмент;
 • інші види діяльності, спрямовані на забезпечення розробки та успішного впровадження у використання програмно-апаратних рішень, що стануть структурними елементами Інтернету наступного покоління.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Конкурс є відкритим як для фізичних осіб, так і для організацій будь-якого масштабу та форми власності. Перевага надаватиметься учасникам з країн Європи.

Підтримка переможцям: проєктні заявки можуть претендувати на фінансування в межах від 5 до 50 тис. Євро. За результатами виконання підпроєктів найбільш успішні учасники отримають додаткове фінансування (до 200 тис. Євро). Окрім фінансової підтримки, переможцям конкурсу надаватиметься технічна та консультаційна допомога в реалізації їхніх підпроєктів.

 Участь у конкурсі можна взяти двома способами:

Для створення проєктної заявки необхідно заповнити анкету за одним з вказаних вище посилань. В анкеті слід вказати інформацію про автора заявки, надати опис запропонованого підпроєкту, оцінити бюджет його виконання та відповісти на низку тематичних питань. За бажанням, до анкети можна залучити додаткові документи з детальнішим описом проєктних дій, планом бюджету тощо.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 лютого 2021 р. (до 13:00 за київським часом).

Щоб дізнатися більше про проєкт NGI Assure та актуальний конкурс, що проводиться в рамках цього проєкту, будь ласка, перейдіть за посиланнями:

 • про проєкт NGI Assure: короткий опис, детальніший опис;
 • про актуальний конкурс: опис конкурсу, інструкції для учасників, відповіді на популярні запитання;
 • про ініціативу «Інтернет нового покоління»: посилання на офіційний сайт.

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)