Саміт Європейської Ради Інновацій

24-25 листопада 2021 року Європейська Рада Інновацій (European Innovation Council) проведе свій перший саміт. Захід стане чудовою можливістю дізнатися найостаннішу інформацію про оновлену політику та актуальні напрями діяльності Європейської Ради Інновацій, взяти участь у воркшопах та знайти потенційних партнерів.

Участь в заході безкоштовна, але вимагає попередньої реєстрації.

Саміт триватиме 2 дні. Під час саміту спікери зосередять увагу на найбільш актуальних та гострих питаннях в сфері інновацій (повний перелік спікерів саміту розміщений за посиланням). В перший день саміту відбудеться урочисте відкриття та ряд пленарних зустрічей та воркшопів, присвячених наступним темам: різноманіття в інноваціях; трансфер технологій; захист інтелектуальної власності; інвестиції в біотехнології; інноваційні технології, спрямовані на реалізацію «Зеленого Пакту для Європи»; виведення інноваційної технології на ринок.

На другий день саміту заплановане відкриття форуму Європейської Ради Інновацій, до складу якого входять державні органи країн членів-ЄС та асоційованих країн, а також відповідальні за інноваційну політику та програми. Форум підтримуватиме координацію дій щодо розвитку інноваційної екосистеми ЄС. Окрім того, відбудеться низка воркшопів, зокрема воркшопи щодо інвестицій у технології на ранніх стадіях; питань гендерної рівності; інноваційних закупівель; проривних технологій в сфері космічних досліджень; корпоративної програми Європейської Ради Інновацій; інструменту Європейської Ради Інновацій “Pathfinder” («Першопроходець»).

З детальним порядком денним саміту та інформацією про кожен захід з можна ознайомитися за посиланням.

 

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)