Найбільші в Європі та США наукові ґріди обчислень оголосили конкурс на отримання технічної підтримки

Хто є організатором конкурсу?
Співорганізаторами конкурсу є Європейська Ґрід-Інфраструктура (European Grid Infrastructure, EGI) з боку Європи та Ґрід Відкритої Науки (Open Science Grid, OSG) з боку США. EGI інтегрує в єдину мережу сотні дослідницьких центрів обробки даних, які знаходяться у науково-дослідних установах, державних та міжнародних лабораторіях країн Європи, Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської та Північної Америки та співпрацюють між собою для просування перспективних наукових проєктів, що орієнтовані на роботу з даними. Крім того, інфраструктура EGI включає в себе найбільше об’єднання дослідницьких хмарних сервісів у Європі, до складу якого входять понад 20 потужних європейських постачальників хмарних технологій. В свою чергу, основною метою OSG є забезпечення доступу до можливості виконання розподілених обчислень високої пропускної здатності для американських дослідників та їхніх наукових партнерів з інших країн світу за допомогою потужностей понад 100 кластерів даних, високопродуктивних обчислювальних центрів та комерційних хмарних провайдерів.

Яке завдання ставлять перед собою організатори конкурсу?
Метою співробітництва ґрідів EGI та OSG в контексті цього конкурсу є спільна підтримка дослідницьких проєктів, які спрямовані на вивчення та боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19 та вимагають значних технічних ресурсів для здійснення обчислень та обробки даних.

Хто може взяти участь у конкурсі?
До участі запрошуються представники науково-дослідних установ та проєктні команди, що здійснюють дослідження, пов’язані з COVID-19.

Яку підтримку буде надано переможцям?
Переможці конкурсу безкоштовно отримають прямий технічний супровід, доступ до обчислювальних потужностей та інструментарій для прискорення їхніх дослідницьких робіт, зокрема:

  • доступ до обчислювальних ресурсів та засобів зберігання даних EGI та OSG, що дозволяють виконувати високоефективне комп’ютерне моделювання та аналіз даних;
  • фахову підтримку від архітекторів даних та експертів в галузі комп’ютерних мереж та хмарних систем щодо перенесення власних програмних застосувань та наборів даних на ресурси EGI;
  • доступ до каталогу образів готових до використання, попередньо налаштованих віртуальних машин, які можуть працювати на основі будь-якого з центрів хмарних обчислень, що входять до інфраструктури EGI;
  • можливість скористатися з широкої низки інструментів та послуг, що дозволяють виконувати складні та масштабні операції обробки та аналізу даних для наукових досліджень.

Як взяти участь у конкурсі?
Щоб подати заявку на участь, достатньо заповнити коротку онлайн-форму, в якій слід вказати таку інформацію:

  • дані про керівника Вашого наукового проєкту;
  • основні цілі та задачі проєкту;
  • перелік послуг та видів підтримки, які Ви бажаєте отримати;
  • програмні застосування та набори даних, з якими Ви працюєте;
  • приблизні часові рамки реалізації Вашого проєкту;
  • Ваші додаткові вимоги та потреби.

Де можна ознайомитись з детальними умовами участі в конкурсі?
З детальними умовами участі в конкурсі, а також із повним переліком послуг та ресурсів Європейської Ґрід-Інфраструктури можна ознайомитись на сторінці EGI.

Коли закінчується термін подання заявок?
Жорстких часових обмежень немає. Пропозиція залишається відкритою, аж поки EGI не повідомить про завершення конкурсу.

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)