Зустріч науковців WSAIB та КПІ ім. Ігоря Сікорського 11.05.2021

Відповідно до запрошення керівництва WSAIB (Вищої школи управління і бізнесу, м. Гдиня, Республіка Польща) 11 травня 2021 року відбулась зустріч науковців  WSAIB та  КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зі сторони WSAIB були присутні: керівниця Департаменту управління Dorota SIMPSON, провідний фахівець департаменту Janusz TOMASZEWSKI, науковці та дослідники університету.

Зі сторони КПІ ім. Ігоря Сікорського були присутні: керівниця Національного контактного пункту програми ЄК «Горизонт 2020» за напрямом «Клімат, оточуюче середовище, ефективність використання природних ресурсів та сировини» Анжела ПЯТОВА, заступниця декана ФММ з міжнародної діяльності Олена ПІДЛІСНА, науковці та дослідники університету.

Під час зустрічі визначилися із концепцією співпраці, зокрема, – підтвердили прагнення університетів підписати угоду про співробітництво на закріплення домовленості, досягнутої під час візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського професора  Janusz TOMASZEWSKI в 2019 році. Розглянули можливі проєктні напрями для співпраці науковців університетів, зокрема, в рамках Програми «Горизонт Європа».

Результатом зустрічі було прийняття рішення про підготовку MOU та проєктної заявки для участі в конкурсах Програми «Горизонт Європа»т.

Зустріч відбулася у веб-форматі з використанням застосунку Microsoft Teams з 18.40 до 20.45 .

Посилання на запис зустрічі: https://youtu.be/A_g0h1exRkI

error