Загальна інформація

«Горизонт 2020» є найбільшою програмою Європейського Союзу у сфері досліджень та інновацій. ЇЇ бюджет складає близько 80 мільярдів євро на наступні сім років (з 2014 до 2020), не враховуючи майбутні інвестиції від приватних осіб. Програма має забезпечити прорив у сфері науки, відкриття та інновації шляхом реалізації передових ідей.

«Горизонт 2020» є фінансовим інструментом, що організовує діяльність Інноваційного Союзу, який є флагманською організацією, спрямованою на забезпечення конкурентоспроможності Європи на світовому ринку.

Будучи засобом для керування економічним зростанням та створення нових робочих місць, програма «Горизонт 2020» має підтримку політичних лідерів Європи та Членів Європейського Парламенту. Вони сходяться на думці, що дослідження є інвестиціями в наше майбутнє і визначають їх головною частиною сценарію стабільного, розумного та всеохоплюючого зростання та створення робочих місць.

Поєднання досліджень та інновацій у програмі «Горизонт 2020» допомагає досягнути цього, наголошуючи на надзвичайному рівні науки, її провідному місці в промисловості та вирішенні соціальних задач. Ціль – переконатися в тому, що Європа має науку світового класу, знищити перешкоди на шляху до інновацій та сприяти полегшенню співпраці між державним та приватним секторами.

Програма «Горизонт 2020» відкрита для кожного. Вона має просту структуру, що зменшує час тяганини з паперами, що дозволяє учасникам зосередитись на тому, що є дійсно важливим. Такий підхід забезпечує швидкий запуск програм та їх миттєвий успіх.

Незабаром рамкова програма ЄС у сфері досліджень та інновації буде доповнена новими критеріями для створення і подальшого розвитку Європейського дослідницького простору. Ці критерії будуть націлені на усунення перешкод створенню єдиного ринку знань, досліджень та інновацій.

За матеріалами сайту Європейської Комісії

Nike Air Max 90 Candy Drip paypal