Відкрито для подання заявок: European Heritage Awards / Europa Nostra Awards 2021

Наразі існує можливість для найбільших натхненних архітекторів Європи, майстрів, експертів з культурної спадщини, професіоналів, волонтерів, державних і приватних установ та місцевих громад отримати визнання за свої досягнення!

Вшанування найвищого рівня у Європі в галузі культурної спадщини, це щорічні нагороди, якими визначають та пропагують кращі практики щодо збереження та розширення матеріальної та нематеріальної культурної спадщини; стимулюють транскордонний обмін знаннями у всій Європі; підвищують поінформованість громадськості та надають можливість оцінити культурну спадщину Європи; заохочують майбутні ініціативи на снові успішних прикладів.

Винагороджуються визначні проєкти зі збереження пам’яток культурної спадщини, інноваційні дослідження що цьому сприяють, професіонали та волонтери за багаторічну відданість справі збереження культурних надбань, виняткові ініціативи з підвищення обізнаності, навчання та освіти за даним напрямком.

У 2021 році буде нагороджено до 30 визначних надбань з усієї Європи. З них до 4 переможців отримають гран-прі із грошовою винагородою у 10000 євро. Один з переможців буде також нагороджений відзнакою «Вибір громадськості» в результаті онлайн-голосування (online vote), що проводиться Europa Nostra, Європейським голосом громадянського суспільства, що опікується питаннями культурної спадщини.

Крім того, з числа поданих заявок дві спеціальні премії ILUCIDARE також будуть присуджені за здобутки у галузі інновацій та міжнародних відносин обумовлених культурною спадщиною.

Нагорода European Heritage Awards / Europa Nostra Awards, яка була започаткована у 2002 році та реалізується Europa Nostra, підтримується програмою «Творча Європа» Європейського Союзу. Спеціальні нагороди ILUCIDARE підтримуються Програмою досліджень та інновацій «Горизонт 2020» Європейського Союзу.

Переможці минулих конкурсів отримали низку переваг, у вигляді кращої міжнародної експозиційної спроможності, збільшення кількості відвідувачів та посилення можливостей щодо фінансування.

Надішліть заявку та поділіться своїми історіями успіху у Європі!

Europa Nostra проводить вебінар щодо підготовки успішної заявки у четвер, 9 липня, з 17:00 до 18:00. Реєстрація на вебінар за посиланням.

Аплікаційна форма та рекомендації: www.europeanheritageawards.eu

Термін подання заявки: 1 жовтня 2020 року

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)