Вебінар “Нові конкурси Робочої програми “Горизонт 2020” за напрямами “BIO”. Перспективи партнерства і поступ”

Шановні колеги!

До вашої уваги інформація про вебінар “Нові конкурси Робочої програми “Горизонт 2020” за напрямами “BIO”. Перспективи партнерства і поступ”, який проводять 19 травня 2020 року о 17:00 Національні контактні пункти Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”:

  • НКП Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка (Л. Калачнюк), https://nubip.edu.ua/horizon2020
  • НКП Клімат, оточуюче середовище та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали (А. Пятова), https://ncp.kpi.ua/uk/
  • НКП “Інформаційні та комунікаційні технології”, (І. Кульчицький), https://lpnu.ua/ncpict та (С. Шукаєв), https://ncp.kpi.ua/uk/

І. Інформаційна сесія:

  1. Вступне слово: Лілія Калачнюк, НКП “Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка”, Національний університет біоресурсів і природокористування України.
  2. Досвід участі у проєктах Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” та можливі форми партнерства: Алла Кравченко, доцент, Національний університет біоресурсів і природокористування України.
  3. Актуальні конкурси Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” за напрямами “Клімат” та “ІКТ”: Анжела Пятова, НКП “Клімат, оточуюче середовище та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали” та Сергій Шукаєв, НКП “Інформаційні та комунікаційні технології”, КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  4. Нові конкурси Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” за напрямами “Bio”, “AGRIP”: Лілія Калачнюк, НКП “Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка”, Національний університет біоресурсів і природокористування України.

ІІ. Обговорення, відповіді на запитання.

Модератор: Іван Кульчицький, НКП “Інформаційні та комунікаційні технології”, Національний університет “Львівська політехніка”.

Регламент заходу:
40 хвилин – інформаційна сесія;
20 хвилин – відповіді на питання.

Загальна тривалість заходу – 1 година.

Вебінар буде проводитись з використанням веб-застосунку ZOOM.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/fxjvoqKczutWSQEd8 до 17.00, 18 травня 2020 року.

19 травня 2020 року до 16.00 Вам буде надіслано посилання для участі у вебінарі.

З запитаннями щодо заходу можна звернутися за електронною адресою: lilkalachnyuk@gmail.com, Лілія Григорівна Калачнюк.

Шановні колеги, із запитаннями та пропозиціями щодо участі в конкурсах Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” ви можете звертатись до Національних контактних пунктів, інформація за посиланням: https://bit.ly/ncpualinks.

Вам також має сподобатись...

error

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)