Інформаційний день у Черкаському державному технологічному університеті

7 червня в Черкаському державному технологічному університеті з метою посилення ефективності наукової діяльності науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів університету відбувся семінар Інформаційний день програми «Горизонт 2020».

Перед початком тренінгу всіх учасників зібрання привітав ректор ЧДТУ Олег Григор.

Про актуальні питання програми «Горизонт 2020» поінформував керівник національного контактного пункту (НКП), координатор НКП за напрямом «Інформаційні та комунікаційні технології» Сергій Миколайович Шукаєв.

Керівник національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» ознайомив із ключовими пріоритетами та основними частинами програми, календарем майбутніх конкурсів та напрямками фінансування. Також Сергій Миколайович розповів про інструменти та переваги програми Марії Кюрі-Склодовської.

Інформаційний захід значно поглибив знання учасників тренінгу щодо можливостей програми Горизонт 2020 для підтримки міжнародних проектів та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору.

За інформацією ЧДТУ