Тема: Швидкий шлях до інновацій (пілотний захід)

logo_smal

Слід зазначити, що наступна інформація на цій стадії тільки для полегшення ознайомлення з цією темою. Європейська комісія буде надавати більш детальний опис в установленому порядку, разом з оголошенням відповідних конкурсів за напрямом Швидкий шлях до інновацій.

Загальні аспекти даної теми полягають в наступному:

  • Відповідно до даного пілотного проекту, пропозиції щодо інноваційних дій, які пов’язані з будь-якою галуззю технології будуть прийматися на основі постійно відкритого конкурсу (починаючи з дати початку конкурсу у 2015 році). Пріорітетом буде фінансування більшої кількості малих проектів, а ніж меншої більш затратних.
  • Будь-яка юридична особа може брати участь і пропозиції можуть бути подані в будь-який час. Комісія призначить три кінцевих терміни для оцінки пропозицій на рік. Час між датою кінцевого терміну оцінки пропозицій та підписом грантової угоди або повідомлення про видачу рішення не може перевищувати шести місяців. Не більше 5 юридичних осіб має брати участь в конкурсі. Сума гранту не повинна перевищувати 3 млн євро.
  • Пропозиції повинні бути впорядковані за ступенем впливу. Проекти, які мають кращі показники по таких критеріях, як якість та ефективність реалізації, наявність передового досвіду, загальний обсяг впливу проекту мають більшу вагу. Такі фактори, як чутливість до плинності часу та міжнародного конкурентного середовища повинні бути прийняті до уваги в достатній мірі при оцінці впливу пропозиції. Це надасть можливість забезпечити гнучкість у відповідності із різними особливостями в різних сферах прикладного дослідження.

New Balance

Please follow and like us:

Вам також має сподобатись...

Вам сподобалось? Поділіться з друзями :)