Майстер-клас (тренінг) «ГОРИЗОНТ 2020: пошук партнерів»

11 грудня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбувся Майстер-клас (тренінг) «Горизонт 2020: пошук партнерів».
Організаторами заходу виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», команда проекту 7РП «NoGAP», Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти», Національний Контактний Пункт Програми «Горизонт 2020» при НТУУ «КПІ» за тематичними напрямами «Інформаційні та комунікаційні технології» і «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали».

О 14:00 відбулась реєстрація учасників заходу.
З 14:30 розпочався майстер-клас із виступу менеджера проекту «NoGAP» Лашиної Юлії Вікторівни щодо огляду інструментів пошуку партнерів для проектів програми «Горизонт 2020». Юлія Вікторівна детально розповіла про умови створення консорціуму, правила участі та механізми пошуку партнерів: Cordis, Ideal-ist, Enterprise Europe Network, брокерські заходи, інформаційні дні, соціальні мережі.
О 15:00 фахівець проекту «NoGAP» Романко Анастасія Олександрівна розпочала практичну частину майстер-класу, першим завданням якого була самостійна реєстрація учасників на порталі Cordis та наповнення особистих профілів. Після реєстрації учасники заходу мали можливість самостійно ознайомитись з можливостями порталу щодо пошуку партнерів, а саме: доступом до профілів зареєстрованих учасників, переліком відкритих конкурсів, опублікованими партнерськими запитами, проектними пропозиціями, пропозиціями співпраці, науковими групами тощо.
О 15:30 фахівець проекту «NoGAP» Кізуб Олена Олександрівна та заступник директора НМК «ІПО» Русіна Людмила Іванівна, провели другу частину тренінгу, під час якої учасники з допомогою експертів виконали основні кроки створення проектної пропозиції на порталі Cordis.
Загальна кількість присутніх склала близько 30 осіб.
Участь у майстер-класі взяли науковці факультетів та інститутів НТУУ «КПІ», Національного авіаційного університету, Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України.
У заключній частині заходу організатори відповіли на питання учасників.