Літня школа з написання проектних заявок на гранти програми «Горизонт 2020»

Проект RI-LINKS2UA оголосив набір учасників на літню школу з написання проектних заявок на гранти програми «Горизонт 2020», яка відбудеться з 25 по 28 вересня 2017 в м. Одеса.

Захід розрахований на молодих українських вчених (до 35 років), які зацікавлені в участі в програмі «Горизонт 2020» в одній з наступних областей: матеріалознавство, біотехнології, транспорт, наука для суспільства.
В рамках літньої школи експерти з європейських і українських організацій поділяться з учасниками практичними порадами щодо написання проектних заявок, вибору відповідних конкурсів, пошуку партнерів, а також управління профінансованими проектами.

Участь безкоштовна, також організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування (сніданок, обід).

Заявки на участь приймаються до 15 липня 2017 року. Всього буде відібрано 30 учасників.

Детальна інформація і форма подачі заявок розміщені на сайті проекту.